Abe Speak

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.2 MB
  • Version 5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Oddworld Inhabitants Inc
Abe Speak mobil oyunu bulmaca tabanlı geliştirilen eğlenceli bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Abe Speak mobil oyunu sizlere eğlece dolu bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Kahramanız Abe isimli bir yaratık. Abe ile eğlenceli vakit geçirmek için kendinizi hazırlayın. 

Teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte mobil cihazlar ve buna endeksli olarak da mobil uygulamalar da gelişim göstermiştir. Akıllı mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz Abe Speak mobil oyunu da bu gelişen uygulamalardan bir tanesidir. Sizde canınız sıkıldığında mobil cihazınıza yönelen taraftan iseniz Abe Speak mobil oyununu denemelisiniz.

Akıllı mobil cihazınızda sizleri eğlendirebilecek potansiyele sahip keyifli bir yapım olarak karşımıza çıkan Abe Speak mobil oyununda karakterimiz Abe ile sohbet edin ve çeşitli bulmacalar ile beyin fırtınası gerçekleştirin. Karakterimiz artık konuşuyor ve onunla konuşmanız için sizleri bekliyor. Sizde Abe'nin dünyasına kendinizi dahil edin ve sıkılmadan mobil cihazınızda vakit geçirin. Abe Speak sizler için ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyundur. 

Daha Fazla Göster
Abe Speak indir
DİĞER SÜRÜMLER