Abe Speak

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Oddworld Inhabitants Inc
IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Abe Speak mobil oyunu ile tanışın.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Abe Speak mobil oyunu sizlere sınırsız eğlence sunuyor. Yakından bildiğimiz Abe karakteri artık sizinle konuşuyor. Oddworld'den hatırladığınız çirkin karakter Abe bu oyunda sizlerle sohbet ediyor. Sizleri yönlendiriyor ve oyunda eğlenmeniz için çaba gösteriyor. 

Mobil cihazınızda sıkılmadan keyif alarak oynayabileceğiniz Abe Speak mobil oyunu sizlere heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatmak için kaliteli öğelere yer vermiştir. Abe ile konuşabilir sohbet edebilir ve birlikte keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizde bu çirkin fakat sevimli oyun karakteri Abe ile eğlenmek isterseniz Abe Speak mobil oyununu IOS cihazınıza indirin. 

Oyunun bulmaca tabanlı bir mobil oyundur. Karakterimiz Abe ile çeşitli bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. Hızlı ve mantıklı düşünün, sonra soruları cevaplandırın. Oyunun heyecanı zorlu bulmacaların üstesinden gelmeye başladığınız anda başlıyor. Sizde Abe Speak mobil oyununda başarılı bir performans sergilemek istiyorsanız ilk olarak oyunumuzu mobil cihazınıza indirin ve Abe ile tanışın daha sonrasında kendinizi maceraya bırakın. 

Daha Fazla Göster
Abe Speak indir
DİĞER SÜRÜMLER